Розведення бджіл для початківців: Вибір вуликів для бджіл.

Вулики для бджіл потрібні не тільки для того, щоб комах було де жити, але також і складувати мед. Докази повинно відповідати таким вимогам:

вибір вуликів для бджіл

  1. Розмір доказ повинен бути достатнім для того, щоб у ньому могла розміститися бджолина сім’я, а після того як з’явиться потомство, щоб будиночок можна було добудувати. Також в ньому має бути місце для медових рамок і перги.
  2. Помешкання має захищати комах від погодних умов, особливо від вітру і холоду, навіть в морозну пору температура в улике не повинна бути нижче 15 градусів.
  3. У вуликах потрібно побудувати хорошу вентиляцію, а боки конструкції утеплити, так можна мінімізувати витрати тепла.
  4. Доказів повинен мати просту конструкцію, щоб у ньому було зручно прибирати.
  5. Для довгої служби доказ, його необхідно періодично підфарбовувати і ремонтувати. До речі, найбільш невдалими квітами для вулика вважаються червоний і чорний, бджоли їх не розрізняють в навколишньому середовищі. Найвдалішим вважається жовтий колір, у нього і рекомендують пасічники фарбувати будиночки для медоносів. Саме за кольором бджоли і знаходять свій будиночок. Якщо за вуликом належним чином доглядати, то він зможе прослужити чверть століття.

Якщо ви розглядаєте бджільництво, як професійну діяльність, вам доведеться придбати мобільний павільйон, в ньому перевозять докази з місця на місце в літній період, а в зимовий він захистить бджіл від морозу. Є бджолярі, які й зовсім відмовляються від вуликів і будують для своїх бджіл гнізда, які дуже нагадують природні в природі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *