7 грудня збори членів спілки пасічників Бродівщини

Через низьку явку, попередньо оголошені збори, не змогли прийняти рішення.

Тому, рада спілки скликає збори черговий раз. Шановні  бджолярі-від вашої активної участі у діяльності спілки у прямій мірі залежить як ефективно вона діятиме і чи з користю для усіх. Збори допомагають з”ясувати наші нагальні потреби, знайти шляхи їх вирішення. Не будьте пасивні. Приходьте, працюйте, пропонуйте, вирішуйте усе що наболіло. Голова спілки, члени ради, голови первинних осередків як і ви ,не мають жодної вигоди від клопотів, і боляче від тих, що створюєте ви своєю пасивністю.Таким ставленням ми ніколи не згуртуємося, дозволимо маніпуляторам від бджільництва роз”єднувати нас на користь своїм маркантильним інтересам. Усе це заважає працювати разом,спільно,для користі усім пасічникам району.

Загальні збори вирішено зібрати ще раз; у суботу, 7 грудня 2019 року о 14.00 в сесійній залі районної ради. Одне важливе питання, що пропонує рада, відповідно до Статуту Спілки,що робити з приміщенням спілки що валиться? Уже є конкретні пропозиції, але чи вони здійсняться, вирішувати вам. Приходьте і вирішуйте. Не лякайтеся, пропозицій про збір коштів на нові будови, перебудови розглядати не будемо. Можливо, повернення від тих, хто безсовісно скористався вашою громадською копійкою і “законно” відкраяв, з великої любові, половину будови вашої праці і коштів.

Отже. У суботу, 7 грудня, 2019 року, в сесійній залі районної ради, загальні збори членів Спілки пасічників у Бродівському районі. Початок зборів о 14 годині.

Перевірте ще

19 серпня запрошуємо на “Свято Меду”

Шановні Бродівчани та гості міста ! У четвер, 19 серпня 2021 року, запрошуємо Вас на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *