В Україні на створення підприємства з переробки меду знадобиться 1 млн євро

В Україні на створення підприємства з переробки меду знадобиться 1 млн. євро, з яких 60-65% загального обсягу фінансування будуть потрібні для закупівлі меду.

На частку України припадає близько 6% від загального обсягу виробництва меду в світі. Сьогодні наша країна поставляє мед в 22 країни світу. В Європі Україна вже займає 1-е місце за обсягами поставок меду. Повідомляє ubr.ua

Щорічно Україна виробляє близько 60 тис. тон меду.

В останні кілька років (в період з 2014 по 2016 роки) цей показник знизився до 59,3 тис тонн через анексії Криму, та війну на сході України.

До найбільш медоносних областей відносяться Миколаївська, Житомирська і Донецька області, які в сукупності забезпечують близько 70% загального обсягу виробництва меду.

Щоб створити підприємство з переробки меду потужністю в 20 тис. кг. на добу або 5 тис. тон щорічно, знадобляться інвестиції в розмірі € 1-1,2 млн.

60-65% загального обсягу фінансування будуть потрібні для закупівлі меду, 18-19% будуть витрачені на придбання виробничої лінії, ще 7-8% – на покупку виробничо-складського комплексу, 10% витрат складуть інші витрати.

Рентабельність продажів продукції підприємства з урахуванням дисконту становить 23-25%, тобто кожен 1 євро доходу принесе підприємству € 0,23-0,25 чистого прибутку.

переробка меду в україні

Джерело

Перевірте ще

Освячено офіс Спілки

Новосілля святкували бджолярі . Минулої неділі ГО «Спілка пасічників у Бродівському районі» відсвяткувала новосілля. Новий …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *