Зміцніть свій імунітет

Шановні жителі Бродівщини!

У час важких випробувань, Спілка пасічників бажає Вам міцного здоров”я!

А щоб воно було таким, зміцнюйте свій організм. У цьому вам допоможуть продукти бджільництва. Не дорого, по-суті за копійки, природні продукти бджільництва оздоровлять ваш організм, забезпечать його стійкість від різного роду інфекційних захворювань. Це не реклама, а спроба допомогти Вам.

Пасічники Спілки виробляють і пропонують вам оздоровлюючі настойки на прополісі, маточному молочці, на трутневому розплоці, восковій молі: бджолине обніжжя, різноманітні мазі, мед, та ще багато чого, зроблять ваш організм стійким, молодим та здоровим.

Не шукайте заморських пігулків, Ваше здоров”я у бджолиній продукції, яка зібрана працьовитою бджілкою у вашому рідному краю, прямо у вас під ногами.

Беріть, споживайте та будьте здорові.

Щоб придбати оздоровлюючі препарати бджільництва звертайтесь у офіс Спілки пасічників, вулиця Богуна,58 А, або до знайомого вам бджоляра. Телефони котактних осіб: 0995281017, 0975407585, 0663798785

Перевірте ще

У неділю,14 березня: семінар і звітно-виборні збори Спілки пасічників

У неділю, 14 березня 2021 року, у приміщенні Бродівської Держпродспоживслужби (ветлікарні), відбудуться: організована керівниками Держпродспоживслужби …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *