Рада спілки пасічників підвела підсумки та визначила напрамки діяльності на літо

Відбулося чергове засідання ради Спілки пасічників у Бродівському районі.

Члени ради заслухали звіт голови А.Карука про проведену роботу. Зокрема, йшлося про завершення документального оформлення землі, території, проекту реконструкції будинку пасічника. Можна починати роботи. Але, на даний час, у спілки бракує коштів, а це більше півтора мільйона гривень. Потрібна мобілізація усіх зусиль, пасічників, влади, депутатів, спонсорів. Над цими питаннями зараз і працює керівництво спілки.

Заслухано інформацію голови спілки про висновки слідчого на  подання про незаконне відчуження частини приміщення одним із колишніх керівників спілки І.Доскачем та його приватизації його дружиною. Рада вирішила  створити комісію у складі членів ради Я.Білинського, М.Павлишина, Б.Паламара для підготовки заяви у суд, залучення для захисту роботи громадської організації засоби масової інформації. Про незаконність дій попередніків, яскраво свідчить норма  Закону, Статуту організації про те , що приміщення громадських організації не може продаватися, приватизовуватися, а лише може бути передане Державі.

Рада заслухала інформацію заступника голови про проведення організаційних зборів у первинних осередках, затвердила обраних голів осередків, та рекомендувала зборам ввести їх у склад Ради. Головами первинних осередків обрані: Микола Дубас – Лешнів,Комарівка, Михайло Пастущин – Пониковиця,Суходоли, Богдан Матвійчук – Батьків, Андрій Івасюта – Підкамінь, Поликорови, Ярослав Білинський -Заболотці,Ражнів, Богдан Паламар – Ясенів, Підгірці.

Рада прийняла до відома інформацію про підсумки організації цьогорічного продажу бджолопакетів членами спілки . Вирішено ,зокрема, у наступному сезоні, пропонувати покупцям оплачувати аванс за придбання бджіл. Пасічникам рекомендовано належно готуватися до сезону. Для реалізації пропонувати якісно підготовлені бджолопакети. Рада вирішила компенсувати видатки організаторам здачі пакетів у розмірі півтори тисячі гривень. Зібрані кошти у сумі 12 тисяч гривень внесені на рахунок Спілки.

Рада доручила голові Спілки вишукати ринки збуту бджолопродукції, зокрема, меду. Відносно ціни на мед зупинилися на середньоринковій:  опт – 90 гривень за літр, роздріб – 100 гривень.

Рада звертає увагу пасічників на необхідність сплати щорічних членських внесків. Внески необхідно сплатити до липня місяця 2018 року. Нагадуємо, члени товариства сплачують щорічні членські внески у розмірі 10 гривен від кожної бджолосім”ї.

Вирішено членів спілки, що не сплачують членських внесків, не беруть участі у діяльності Спілки, вносять деструктив у її діяльність, виключити із членів спілки. Рада зобов”язала М.Стеблія, до Дня пасічника, організувати видачу нових членських квитків Спілки, заповнення карток обліку. Пасічників просимо, негайно, здати по одній фотокарточці, для членського квитка та картки обліку.

Рада чимало часу приділила організації та проведенню Дня Пасічника 2018 року. До свята вирішено виготовити,а у День Свята, освятити Хоругву Спілки пасічників у Бродівському районі. Вирішено провести конкурс на кращу торгову ятку по реалізації, популяризації бджільництва, відзначення участі молодих бджолярів, вшанування досвідчених, багаторічних, ветеранів пасічництва, з врученням їм відзнак,призів. Для проведення розважальної програми заходу, залучити дітей, онуків пасічників. Рада вирішила, для покриття видатків, пов”язаних із проведенням свята, встановити плату за розміщення торгового місця: з членів Спілки -50 гривень, пасічників не членів Спілки – 200 гривень.

Рада обговорила також ряд інших питань життя та діяльності  Спілки, її членів.

 

 

Перевірте ще

Свято меду 2021 року у сюжеті ТРК Броди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *