Міжнародна конференція бджолярів у Яремче

Запрошення на конференцію
Міжнародна конференція пасічників “Український мед на європейському ринку”
версія для друку
15.10.2017

Шановні колеги, УАК запрошує вас взяти участь у міжнародній конференції пасічників «Український мед на європейському ринку: досвід, проблеми та перспективи».
Місце проведення: м. Яремче Івано-Франківської області
Організатори:
Міністерство аграрної політики і продовольства України;
Українська аграрна конфедерація;
Спілка пасічників України;
Спілка пасічників Прикарпаття,
при підтримці Проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС».
В рамках конференції будуть обговорені актуальні проблеми розвитку українського бджільництва, проведення необхідних заходів по приведенню якості українського меду до стандартів ЄС, узгоджені дії країн-партнерів по захисту спільних інтересів, протидія отруєнню бджіл в сільськогосподарському виробництві, роль держави у розвитку і захисті бджільництва, міжнародне наукове співробітництво по дослідженню збереження бджіл, досягнення в селекції українських порід бджіл, тощо.
Учасниками конференції будуть представники пасічницьких організацій Польщі, Болгарії, Чехії, Литви, Білорусії та інших країн, які поділяться своїм досвідом розвитку бджільництва.
Термін проведення: 13-15 жовтня 2017 року.
Перший день буде присвячений дискусії з виробниками аграрної продукції щодо недопущення потрави бджіл, використання препаратів нешкідливих для бджіл, запобіганню контрабанди неякісних фунгіцидів, відповідальність за потраву бджіл.
На конференції щодо перспектив експорту українського меду будуть обговорені досягнення вітчизняного пасічництва, вимоги ЄС до якості експортованого меду, підвищення стандартів до експортованої продукції, проблеми з сертифікатами якості.
На гостей чекає цікава екскурсійна і розважальна програма.
Для участі у заході потрібно зареєструватися, так як кількість учасників обмежена.
За додатковою інформацією можна звертатися за тел. +38 068484-69-07 (Уляна), +38 097671-41-23 (Іван Васильович), електронна адреса: [email protected]

Перевірте ще

У неділю, 16 вересня, головні заходи з відзначення Дня міста Броди. Взяти участь у святковому дійстві запрошуємо і пасічників району

Міська рада запрошує пасічників Міста та району взяти участь у медовій ярмарці на честь Дня …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *