Сприяння розвитку бджільництва продемонстрували перші особи Львівської області

В останній день зими, у ветеринарній академії, зібрались до трьохсот пасічників Львівщини та сусідніх областей. Розглянуто питання стану та перспектив розвитку бджільництва.

Відкрив та вів зібрання голова Львівської ОДА Олег Синютка. Олег Миколайович, зокрема сказав, що у складний час у державі  сьогодні ми уже можемо приділити увагу і підтримати нелегку працю бджолярів. Підтримати ділові ініціативи, створити умови для комунікації, рекомендувати перспективні форми ведення галузі. Нарада була побудована  на необхідності вислухати кожного, визначити напрямки, створити конкретну програму дій на перспективу.

Доповнювали керівника області в.о. голови департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко, ректор академії Володимир Стибаль, голова Всеукраїнського Братства бджолярів Тетьяна Васильківська, заступник керівника Дерпродспоживслужби  Ростислав Волошин та інші керівники та науковці області. Участь у нараді взяли також десять членів спілки пасічників у Бродівському районі, начальник районного управління АПР Михайло Щирба.

 

 

 

Перевірте ще

Новий офіс Спілки пасічників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *