У Бродівському районі пройшов День третього Міжнародного форуму “Медова осінь на Львівщині,2018.”

Другий день Міжнародного форуму “Медова осінь на Львівщині.2018.”, відбувся у нашому районі. Броди вперше мали за честь приймати пасічників,науковців,практиків з Польщі, Туречини, багатьох областей України. Це один з трьох днів форуму. Організатором виступило “Всеукраїнське Братство Бджолярів України”, її керівник Тетяна Васильківська. Постійна турбота про розвиток бджільництва, за її неспокійної вдачі, знайшла підтримку  Уряду Країни. Це висока оцінка праці пасічників.

У Бродах задум знайшов ділову підтримку Районної ради, райдержадміністрації, Спілки пасічників у Бродівському районі, та члена спілки, депутата районної ради, досвідченого бджоляра, організатора сімейної пасіки у селі Батьків, Мар”яна Дитюка, керівника місцевого осередку Спілки Богдана Матвійчука. У визначений час гостей зустрічали перед в”їздом у Броди. У сесійній залі звучали вітання керівництва району, народного колективу “Криниченька”, виконано Гімн пасічників Бродівщини, відбулось представлення гостей та організаторів, ознайомлення з планом на День у Бродах.

З третьої години дня бджолярі країн учасниць Форуму вивчали досвід родини Дитюків, безпосередньо на пасіці, у чудовій мальовничій місцині.

У даному сюжеті подаю фотозвіт із заходу. Більше запропонуємо за матеріалами журналістів, оглядачів району,області, країни.

 

Перевірте ще

Свято меду 2021 року у сюжеті ТРК Броди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *