Обговорили зроблене, прийняли у члени спілки, вручили нові квитки та інше у звіті із чергових зборів членів Спілки пасічників у Бродівському районі.

21 жовтня, відбулися чергові збори Спілки пасічників у Бродівському районі.

Після відкриття, виконання Гімну пасічників. голова Спілки  А.Карук вручив нові членські квитки членам спілки. Далі відбулось прийняття у Спілку нових пасічників. Одноголосно членами спілки стали А.Гілевич, М.Шанковський, І.Бец, О.Тимусь, Г.Шарун. Затверджено рішення первинних осередків про прийняття у Спілку ще 34 пасічників.

Збори затвердили рішення зборів первинних осередків про обрання їх голів. Так головою Батьківського первинного осередку затверджено пасічника Богдана Матвійчука, Підкаміньського – Андрія Івасюту, Лешнівського – Миколу Дубаса, Заболотцівського – Ярослава Білинського, Ясенівського – Богдана Паламаря, Пониковицького – Михайла Пастущина. Збори, у відповідності до Статуту, обраних голів первинних осередків ввели у склад ради Спілки пасічників.

Далі, учасники зборів заслухали звіт голови ради А. Карука, та голови ревізійної комісії М.Павлишина. Прийнято рішення затвердити звіти. Окремі, невирішені питання плану робіт, перенесено на новий звітний період. У першу чергу це стосується реконструкції будинку пасічника.

Збори заслухали звіт голови тимчасової комісії щодо незаконного відчуження частини приміщення будинку пасічника колишнім керівником спілки І.Доскачем. Вирішено, матеріали слідчого відділу поліції, рішення зборів, скерувати для подальшого розгляду у суд.

Заслухано інформацію про виконання окремими члена спілки Статутних вимог. Про це говорив заступник голови ради Спілки М.Стеблій. Йшлося, зокрема, про своєчасну сплату членських внесків, виконання обов”язків спілчанина, виборчого органу правління, етику поведінки члена спілки,тощо. За багаторічну несплату членських внесків, нанесення шкоди спілці, відчуження частини приміщення громадської організації, І.Доскоча виключено з членів Спілки пасічників. За ігнорування виконання обов”язків члена ради, несплату членських внесків виведено із складу Ради та виключено із членів спілки пасічника З.Целюха, у зв”язку із зміною місця праці, що унеможливлює участь у роботі ради,  виведено з її складу  члена спілки Т.Шаповала.

Збори затвердили вартість бджолопекету на сезон 2019 року: – 1500 гривень – 4 рамки розплоду і 1200 гривень пакет із 3 рамками розплоду плюс рамка корму.

Після завершення загальних зборів, відбулися організаційні збори пасічників міста Броди. Винесено одне питання, обрання голови міського первинного осередку. Ним одноголосно обрано члена спілки Ігоря  Трояна.

Від зборів, звертаюсь до членів спілки, які ще не замінили старих квитків на нові, негайно здайте заступнику голови фотографію 3\4, а хто не сплатив, з різних причин, внески за 2018 рік, виконайте свій статутний обов”язок. Проінформуйте заступника,або голову первинної організації, про наявність меду для реалізаці; кількість, який, і приємну для вас ціну.

 

Перевірте ще

Свято меду 2021 року у сюжеті ТРК Броди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *